Specjalizujemy się w tworzeniu i realizacji programów szkoleniowych do nauki języków obcych. Potrafimy dopasować program, który jest najbardziej efektywny w określonym przypadku. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w realizacji szkoleń z naszej oferty dla prestiżowych firm i instytucji. Możemy współpracować na dwa sposoby:

⟩ Pierwszy sposób polega na wybraniu szkolenia z naszej oferty i realizacji w firmie. Każde szkolenie możemy zakończyć egzaminem międzynarodowym. Jeśli dokładnie wiesz jakie szkolenie jest potrzebne, to ta metoda jest dla Ciebie.

⟩ Drugi sposób obejmuje stworzenie autorskiego programu szkoleń dla większej grupy pracowników, tak żeby wszystkie wykupione przez naszego klienta szkolenia były dostosowane do potrzeb i specyfiki firmy i prowadziły w jak najkrótszym czasie do celu. Wspólnie ustalamy cele, badamy poziom kompetencji językowych wszystkich uczestników szkoleń, przygotowujemy programy, proponujemy rodzaj szkolenia oraz liczbę godzin potrzebnych do realizacji celu. Jeśli masz do zrealizowania wiele szkoleń i potrzebujesz wsparcia tak, żeby pieniądze wydawane na szkolenia były jak najlepiej wykorzystane, to ten sposób jest dla Ciebie.

LIFE IS LIKE RIDING A BICYCLE
- TO KEEP YOUR BALANCE YOU MUST RIDING


- Albert Einstein