O NAS

Ludzie pracujący dla nas i z nami to osoby kompetentne, zaangażowane i z pasją wykonujące swoją pracę.

Współpracujący z nami lektorzy posiadają wysokie kwalifikacje, doświadczenie w nauczaniu, entuzjazm, którym zarażają słuchaczy. Lektorzy prowadzący kursy specjalistyczne oprócz kwalifikacji lingwistycznych przebyli odpowiednie kursy lub studia kierunkowe z dziedzin, których nauczają.
Projekty szkoleniowe prowadzimy wspólnie z trenerami, będącymi specjalistami w danej dziedzinie, posiadającymi niezbędne teoretyczne przygotowanie oraz doświadczenie praktyczne w świecie biznesu.
Wszyscy mamy doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami, dbamy o naszych Klientów zgodnie z najwyższymi standardami, jesteśmy elastyczni, otwarci na potrzeby i sugestie osób i organizacji, z którymi pracujemy. Horyzont Education kładzie nacisk na wysokie standardy i jakość świadczonych usług szkoleniowych zatrudniając polskich i natywnych lektorów, którzy oprócz wykształcenia metodycznego posiadają dodatkową wiedzę z innych dziedzin a przede wszystkim charyzmę i osobowość. To dzięki temu 45 minut nie przypomina szkolnej nudy i jest doskonałą okazją do dyskusji w szerszym kontekście.
Motywacja i entuzjazm stanowią najważniejszy czynnik sukcesu w nauce. Lektorzy umiejętnie dodają energii w godzinach porannych, przed pracą i pomagają pokonać popołudniowe zmęczenie pozytywnie energetyzując na wieczór. Gwarancją wysokich kwalifikacji lektorów Horyzont Education i ich ciekawych elastycznych osobowości jest staranny proces rekrutacyjny.

MISJA

Naszą pasję przekładamy na najwyższe standardy i praktyki w nauczaniu i współpracy.

Przede wszystkim łączy nas pasja poznawania ludzi, świata i jego różnorodności wyrażonej w języku i kulturze - uczymy tolerancji dla odmiennych reguł rządzących danym językiem obcym i jego światem.

⋅ tworzymy nowoczesne programy szkoleniowe, odpowiadające potrzebom naszych uczestników i zgodne ze standardami Rady Europy. Jest to możliwe dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Wykorzystując je zrealizowaliśmy wiele projektów, także unijnych. Takie podejście daje nam możliwość łączenia tradycyjnych i nowoczesnych metod w skutecznych programach nauczania.
⋅ uważamy, że uczciwa współpraca z klientem, profesjonalne programy i rozwiązania, różnorodność metod, świetni trenerzy i lektorzy oraz rzetelny nadzór nad realizacją projektów prowadzi do sukcesu.
⋅ poznajemy potrzeby naszych klientów i proponujemy rozwiązania, łączymy nasze propozycje szkoleniowe w spójny program, który prowadzi do wyznaczonego celu. Dzielimy się naszym doświadczeniem, które zdobywamy już od ponad 15 lat, szkoląc firmy, korporacje i instytucje.

„EDUKACJA JEST NAJLEPSZĄ
DROGĄ DO DOBROBYTU"
- Max Weber

lat doświadczenia

uczniów rocznie

projektów z firmami i instytucjami

lektorów

REFERENCJE

Firma Horyzont Education dała się poznać jako rzetelna, godna zaufania oraz zorientowana na potrzeby klienta. Od początku współpracy z firmą usługa przez nią świadczona spełnia nasze oczekiwania. Mamy przyjemność współpracować z Horyzont Education od 2006 roku.

Mercedes-Benz

Firma Horyzont Education zatrudnia lektorów o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu pedagogicznym. Wyniki testów kończących etapy nauki potwierdzają, że potrafią oni przekazać wiedzę w sposób efektywny i usystematyzowany.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne

Lektorów tej szkoły, oprócz posiadanych wysokich kwalifikacji i doświadczenia w nauczaniu, cechuje cechuje również umiejętność nawiązywania kontaktu z uczniami i motywowania ich do systematycznej nauki. Potrafią uczyć w sposób efektywny i zdyscyplinowany.

Nordea

ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.

- Albert Einstein