WYBIERZ NASZĄ SZKOŁĘ
I WYNIEŚ SWÓJ WYBRANY JĘZYK OBCY NA WYŻSZY POZIOM


Jak pracujemy?
Rozpoczynamy naszą współpracę od analizy w celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych potrzeb. Zajęcia prowadzone są w małych grupach lub indywidualnie.

WYBIERZ KURS

ROCZNE BIZNESOWE A1-A2, B1-B2, C1-C2

ROCZNE BIZNESOWE A1-A2, B1-B2, C1-C2

Klasyczny kurs oparty o wytyczne Rady Europy, który w sposób profesjonalny pozwala na realizację poziomów znajomości języka. Szkolenia prowadzone są w małych grupach i w oparciu o renomowane programy języka biznesowego. Lektorzy uczą w interesujący sposób, przy użyciu różnorodnych i nowoczesnych metod. Właśnie takie podejście do nauczania daje gwarancje zaangażowania uczestnika, co przekłada się na wynik szkolenia. Szkolenie rozpoczynamy testem poziomującym Oxford a kończymy międzynarodowym testem BULATS, który wskazuje osiągnięty poziom. Po szkoleniu klient otrzymuje szczegółowy raport osiągnięć. Jeśli Twoim celem jest systematyczne i konsekwentne budowanie swoich kompetencji w oparciu o europejskie wytyczne, to jest to szkolenie dla Ciebie.
Poziomy: A1, A2, B1, B2, C1, C2 Języki: angielski, francuski, niemiecki, polski dla obcokrajowców
SZKOLENIA AUTORSKIE

SZKOLENIA AUTORSKIE

Poniżej przedstawiamy listę szkoleń stworzonych w oparciu o nasze doświadczenie w czasie 15 lat współpracy z instytucjami, korporacjami oraz klientami indywidualnymi. Stworzyliśmy wiele programów, które łączą szkolenia klasyczne oraz szkolenia specjalistyczne, związane z konkretnymi potrzebami naszych klientów. Poznajemy Wasze potrzeby i proponujemy rozwiązania. Łączymy nasze propozycje szkoleniowe w spójny program który prowadzi do wyznaczonego celu.
Często nasi uczestnicy zgłaszają nam konkretne cele jakie chcą osiągnąć: np. chcą lepiej konwersować i mają na to 3 miesiące. Wtedy właśnie tworzymy autorski program, dopasowany do tego celu. Poniższa lista to propozycja szkoleń, które stworzyliśmy i zrealizowaliśmy dla naszych klientów.

SZKOLENIA INTENSYWNE

SZKOLENIA INTENSYWNE

To szkolenie, realizowane uznaną metodą poprzez „zanurzenie” w języku, przyspiesza proces nauki. Tematyka szkolenia może być różnorodna: język biznesowy, język specjalistyczny, konwersacje. Szkolenie prowadzą doświadczeni trenerzy polscy i native speakers. Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje szczegółowy raport osiągnięć Jeśli czeka Cię wyjazd za granicę, prezentacja, negocjacje, to jest to rozwiązanie dla Ciebie. Jak współpracujemy? Rejestracja na kurs odbywa się przy pomocy testu klasyfikacyjnego QPT oraz rozmowy z lektorem/metodykiem. Każdy moduł trwa 45 godzin dydaktycznych, po 8 godzin na dzień. Szkolenie trwa 1 tydzień . Zajęcia odbywają się w blokach, wraz z lunchem poświęconym na swobodną konwersację w danym języku.. Grupa szkoleniowa obejmuje od 1 do 4 osób.
Szkolenie na poziomach: A1,A2,B1,B2, C1, C2 Języki: angielski, francuski, niemiecki, polski dla obcokrajowców.
KONWERSACJE + VOCABULARY BUILDER

KONWERSACJE + VOCABULARY BUILDER

Szkolenie z native speaker, które koncentruje się wokół wspólnie wybranej tematyki: biznesowej, specjalistycznej, czy wybranego egzaminu ustnego. Szkolenie polega na ćwiczeniu komunikacji w zakresie: biegłości, wymowy i budowy słownictwa w wybranej tematyce. Szkolenie rozpoczynamy i kończymy testem ustnym. Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje szczegółowy raport osiągnięć. Jeśli chcesz płynnie mówić i poszerzyć słownictwo, to szkolenie jest dla Ciebie.
Szkolenie na poziomach: B1, B2, C1, C2 Języki: angielski, francuski, niemiecki, polski dla obcokrajowców
DO EGZAMINÓW MIĘDZYNARODOWYCH

DO EGZAMINÓW MIĘDZYNARODOWYCH

W oparciu o ścisłe wytyczne egzaminatorów realizujemy program w ciekawy i nowoczesny sposób używając wielu metod. Właśnie takie podejście daje gwarancje zaangażowania uczestnika, co przekłada się na sukces szkolenia. Przeprowadzamy egzamin próbny na początku drugiego semestru szkolenia i oceniamy go w podobny sposób, w jaki jest oceniany egzamin docelowy. Pozwala to na zwiększenie efektywności zarówno szkolenia, jak i na uzyskanie lepszych wyników na egzaminie. Szkolenie trwa określoną liczbę godzin, które pozwalają na zdawanie egzaminu zaraz po ukończeniu treningu. Jeśli przed Tobą egzamin międzynarodowy to szkolenie jest dla Ciebie.
Poziomy: B1+, B2, C1, C2, Języki: angielski, francuski, niemiecki.
SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

Szkolenia z wybranych tematów biznesowych, które pozwolą Ci na ćwiczenie wszystkich 4 umiejętności: mówienia, czytania, pisania i słuchania w systematyczny i uporządkowany sposób. Szkolenie rozpoczynamy testem poziomującym Oxford, dopasowujemy odpowiedni poziom programu, realizujemy go indywidualnie lub w małych 2-6 osobowych grupach i kończymy egzaminem wewnętrznym. Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje szczegółowy raport osiągnięć. Jeśli potrzebujesz specjalizacji w języku obcym w konkretnej dziedzinie to szkolenie jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę szkoleń:
-PREZENTACJE PO ANGIELSKU
-PROWADZENIE SPOTKAŃ I NEGOCJACJI W JĘZYKU ANGIELSKIM
-ANGIELSKI W MARKETINGU
-ANGIELSKI W FINANSACH (3 POZIOMY)
-ANGIELSKI DLA ASYSTENTEK I SEKRETAREK
-ANGIELSKI W ENERGETYCE
-ANGIELSKI DLA HR (3 POZIOMY)
-ANGIELSKI DLA IT
-ANGIELSKI DLA PRZEMYSŁU MOTORYZACYJNEGO
-ANGIELSKI W OBSŁUDZE KLIENTA
-ANGIELSKI DLA DZIAŁÓW SPRZEDAŻY I ZAKUPÓW
-PRAWO W BIZNESIE (3 POZIOMY)

Poziomy: A1, A2, B1, B2, C1, C2 Języki: angielski
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą napisz do nas a prześlemy Ci propozycję tematów. Możemy też przeprowadzić krótką, niezobowiązującą analizę potrzeb i zaproponować rozwiązanie dostosowane całkowicie do Twoich potrzeb.
Szkolenia do egzaminów: FCE, CAE, CPE, BEC, LCCI, BULATS, DELF- DALF, Goethe –Zertifikat A1-C2, Test DaF

SZKOLENIA BIZNESOWE

PRESENTING IN ENGLISH (prezentacja)

PRESENTING IN ENGLISH (prezentacja)

Rozwój pracowników to proces, którym trzeba zarządzać tak, aby wydane pieniądze przyniosły realne korzyści. W nowoczesnym świecie trzeba prezentować i negocjować w obcym języku na wysokim poziomie. PRESENTING IN ENGLISH Jeśli pracujesz, to wiesz jak ważna jest prezentacja Twoich osiągnięć. Najlepsze wyniki i pomysły przełożą się na Twój sukces jeśli będą profesjonalnie zaprezentowane.
PREZENTACJE Szkolenie to jest realizowane w dwóch aspektach nauki, skierowanych na uzyskanie odmiennych rezultatów:
jako szkolenie językowe, oparte na programie autorskim, ćwiczące zwroty i wyrażenia językowe obowiązujące w prezentacjach biznesowych. Szkolenie to jest przeznaczone dla osób, które znają techniki prezentacji i chcą przećwiczyć je w języku angielskim. jako szkolenie umiejętności miękkich po polsku lub po angielsku, uczące przeprowadzenia efektywnej prezentacji. Ta forma jest przeznaczona do nauki technik prezentacji. Uczestnicy szkolenia poznają etapy przygotowania i przeprowadzenia dobrej prezentacji, optymalnego użycia środków wizualnych, ćwiczą ton i intonację mowy, jak również efektywne wykorzystanie gestykulacji.
W obu formach szkoleń adaptujemy ćwiczenia do indywidualnych potrzeb klientów. Szkolenia mają formę warsztatową: uczestnicy na bieżąco trenują i udoskonalają poznane techniki. Więcej informacji udzielimy Państwu po przeprowadzeniu nieodpłatnej i niezobowiązującej analizy potrzeb.
Jeśli chcesz prezentować lepiej w języku angielskim to szkolenie jest dla Ciebie.
NEGOTIATIONS IN ENGLISH (negocjacje)

NEGOTIATIONS IN ENGLISH (negocjacje)

Jeśli pracujesz i chcesz swoje atuty przekuć w sukces potwierdzony formalnym kontraktem, to wiesz jak ważne są negocjacje. Naucz się negocjować skutecznie.
NEGOCJACJE Szkolenie to jest realizowane w dwóch aspektach nauki, skierowanych na uzyskanie odmiennych rezultatów: jako szkolenie językowe, oparte na programie autorskim, ćwiczące zwroty i wyrażenia językowe obowiązujące w negocjacjach biznesowych. Szkolenie to jest przeznaczone dla osób, które znają techniki negocjacji i chcą przećwiczyć je w języku angielskim. jako szkolenie umiejętności miękkich po polsku lub po angielsku, uczące prowadzenia negocjacji. Ta forma jest przeznaczona do nauki technik negocjacji. Uczestnicy szkolenia poznają etapy przygotowania i przeprowadzenia negocjacji, metody służące identyfikacji przeciwnych i zbieżnych celów negocjacji, a także nauczą się radzić sobie z konfliktami w negocjacjach.
W obu formach szkoleń adaptujemy ćwiczenia do indywidualnych potrzeb klientów. Szkolenia mają formę warsztatową: uczestnicy na bieżąco trenują i udoskonalają poznane techniki. Więcej informacji udzielimy Państwu po przeprowadzeniu nieodpłatnej i niezobowiązującej analizy potrzeb.